BIOTRADE - to marka kosmetyków dermatologicznych z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży profesjonalnej pielęgnacji skóry.

  • Efektywne produkty
  • Własne duże laboratorium badawcze
  • Certyfikat GMP
  • Patent na samoregulujący kompleks antybakteryjny o szerokim spektrum działania (PASC)
  • Uczciwość i otwartość w pracy
  • Szeroka reprezentacja marki na trzech kontynentach
  • Lojalność lekarzy i konsumentów na całym świecie.

 

SERIE KOSMETYKÓW DERMATOLOGICZNYCH BIOTRADE


ACNE OUT –   skóra tłusta i problematyczna, kompleksowa terapia trądziku.

Produkty z serii ACNE OUT zapewniają pielęgnację 360° skórze skłonnej do trądziku. Aktywne produkty zawierają unikalną opatentowaną formułę z nowym podejściem do rozwiązywania problemu trądziku w porównaniu do wszystkich innych produktów dostępnych na rynku. Widoczne rezultaty już po kilku dniach.

Zawierają środki oczyszczające, a także do aktywnej pielęgnacji, nawilżania oraz kompleks witaminowo-mineralny do skóry tłustej i problematycznej. Lider rynku z 71% udziałem w kategorii Trądzik - według raportów IMS Health, Bułgaria.

 


PURE SKIN – zmiany potrądzikowe, peeling chemiczny, anti-aging.

Linia produktów dermatologicznych do peelingu kwasowego w celu korekcji potrądzikowej i/lub terapii przeciwstarzeniowej.

Codzienna pielęgnacja skóry po trądziku, a także dla każdego rodzaju skóry wymagającej odbudowy i nawilżenia. Przeciw nadmiernemu przetłuszczaniu się skóry, do zwężania rozszerzonych porów, jak i kontroli zaskórników. Zapewnia delikatny peeling i wyraźny efekt odmładzający.

Środki do oczyszczania, złuszczania chemicznego i natychmiastowego nawilżania. Nie zawierają siarczanów i parabenów.

 


MALABEL – dla osób z hiperpigmentacją.

Seria produktów stworzona specjalnie do pielęgnacji skóry z zaburzeniami pigmentacyjnymi. Środki do oczyszczania i terapii przebarwień zapewniają intensywne rozjaśnienie, a także skutecznie chronią skórę przed pojawieniem się nowej pigmentacji. Pierwsze zauważalne efekty następują już po 4 tygodniach stosowania produktów.

 


ODOREX – antyperspiranty o długotrwałym działaniu (zarówno zwykłe, jak i dla osób z nadpotliwością).

Seria Odorex zapewnia długotrwałą ochronę przed nadmiernym poceniem się i nieprzyjemnym zapachem.

Jedna aplikacja produktu gwarantuje komfort przez 10 dni, nawet przy aktywności fizycznej i/lub stresie.

Skuteczność potwierdzona klinicznie. Dostępne jako antyperspiranty w sprayu i w kulce.

 


SEBOMAX – w przypadku łupieżu, łojotokowego zapalenia skóry i wypadania włosów (łysienia).

Środki z serii Sebomax zapewniają dokładne oczyszczenie skóry, a także aktywną terapię łojotokowego zapalenia skóry, w tym skóry głowy, łupieżu pstrego i alopecji. Produkty z serii Sebomax zapewniają doskonały efekt i trwałą remisję bez uzależnienia/oporności. Wszystkie produkty NIE zawierają siarczanów i parabenów.

 


KERATOLIN – produkty na bazie mocznika do skóry suchej i bardzo suchej.

Serię Keratolin reprezentują produkty, które w pełni zaspokajają potrzeby pielęgnacji skóry bardzo suchej, swędzącej i łuszczącej się. Mogą być stosowane samodzielnie przy wszelkich postaciach kserozy skóry lub jako uzupełnienie terapii miejscowej różnego rodzaju dermatoz kontaktowych, zawodowych lub wrodzonych w połączeniu z produktami leczniczymi. Wszystkie produkty z serii Keratolin nie zatykają porów, są hipoalergiczne, skóra wykazuje bardzo wysoką tolerancję zarówno na składniki aktywne, jak i podstawowe składniki tych preparatów. Korzystanie z produktów serii Keratolin jest nieograniczone, jak również częstotliwość: w razie potrzeby można stosować te preparaty od jednego do nawet kilku razy dziennie.

 


SKAREX –  żel przeciw bliznom i szramom.

W świecie chirurgii plastycznej żel silikonowy jest podstawowym narzędziem do leczenia i kontroli blizn. Żel Scarex to unikalne połączenie silikonów medycznych o dużej gęstości z witaminami B5 i E, które szybko wygładzają i regenerują skórę, łagodzą uczucie napięcia i swędzenia w okolicy blizny.

 

 


 

Założyciel i CEO/CEO BIOTRED Cosmeceuticals - doktor Nikolay Naydenov Naydenov, doktor nauk medycznych, jeden z najsławniejszych bułgarskich dermatologów.

Jest lekarzem drugiego pokolenia z dużym doświadczeniem farmaceutycznym. Jego ojciec, profesor Stefan Naydenov, był wybitnym bułgarskim naukowcem i laureatem Nagrody Nobla w dziedzinie chemii w 1982 roku.